Contact
Een vraag? Ons team helpt jou graag verder!

Say hello
 
Geen antwoord op jouw vraag gevonden bij de FAQ? Neem contact op via onderstaand contact formulier & wij komen zo snel mogelijk bij jou terug. 

Splits e-mailadressen met een komma.

Bedankt voor je bericht

Ons team zal je zo snel mogelijk een bericht sturen.
In de tussentijd nodigen wij je uit om eens rond te kijken op onze website.

Meet the team

Marie Claessens // Founder

Professioneel brandjes blusser met ogen groter dan mijn maag.

marie@themocktailclub.com 
Tel. 0471 46 68 00

Kaat  Claessens // Co-founder

Chocolate is the answer, who cares what the question is.


kaat@themocktailclub.com 
Tel. 0499 10 49 39

Nikki Schelfhout // Operations manager

 

nikki@themocktailclub.com 
Tel.  0472 94 49 02 

Maud Mertens // Account manager Oost-Vlaanderen

maud@themocktailclub.com
Tel. 0479 55 13 75

Marie Declerck // Account manager West-Vlaanderen


mariedc@themocktailclub.com 
Tel. 0474 17 54 31 

Jan Roekens // Account manager Vlaams-Brabant en Brussel

   

jan@themocktailclub.com 
Tel. 0471 44 93 73

Astrid D'hollander  // Admin & accountancy 

Keep on walking!


astrid@themocktailclub.com
Tel: 0472 94 49 02 

Marie-Laure De Caster // Digital marketeer

   

marielaure@themocktailclub.com 
Tel. 0493 59 16 66 

Wanna join the club?

We zijn steeds op zoek naar enthousiast talent. Bekijk onze openstaande vacatures of solliciteer spontaan.
If you fit the culture, you fit the team!
 
Ontdek onze vacatures